KIEROWCA C+E – plandeka – trasy międzynarodowe – Kielce, świętokrzyskie

Oferta pracy dodana przez: CE DRIVER®, w dniu: 2022-11-26

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma transportowa TSL-Marcisz z siedzibą główną w Belnie niedaleko Kielc poszukuje kandydata na stanowisko:

System zjazdowy: 11 dni / 3 dni, 3/1, 4/1

Rodzaj naczepy: plandeka mega

Wynagrodzenie: ok. 8000 - 11500 zł netto

Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka mega,
  • przewóz artykułów AGD, automotive, stali oraz papieru,
  • pomoc przy załadunkach i rozładunkach towaru,
  • zatrudnienie w trasach międzynarodowych, m. in. po Niemczech, Benelux, Włoszech, Słowenii i Chorwacji

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemach zjazdowych 11 dni pracy / 3 dni wolnego, 3/1 albo 4/1,
  • planowane przyjęcia do pracy od 7 stycznia 2023 r.,
  • przerzuty po Europie, najczęściej dostarcza się ładunki całopojazdowe do fabryk i magazynów,
  • głównie trasy dzienne i długodystansowe, nocki zdarzają się bardzo rzadko,
  • dobra atmosfera i stały kontakt z dyspozytorem,
  • zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
  • umowa o pracę z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie płatne za każdy dzień i zależne od wybranego systemu zjazdowego,
  • przy 11 dniach pracujących / 3 dniach wolnych: dniówka 350 zł netto,
  • w systemach 3/1 i 4/1: dniówka 400 zł netto,
  • dodatkowo premia za brak uszkodzeń 200 zł netto miesięcznie,
  • ustawowe dodatki za godziny nocne (jeśli wystąpią),
  • podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym,
  • podstawowa znajomość języków obcych potrzebna w codziennej pracy

Mile widziane (ale niewymagane):

  • uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: m.marcisz@tslmarcisz.eu

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 880 828 459

Zapraszam od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 18:00.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Belno 145, Polska

Wynagrodzenie: 8000 – 11500 zł netto miesięcznie

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 880828459, E-mail: m.marcisz@tslmarcisz.eu

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty