Ślusarz narzędziowy

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w dniu: 2020-09-18

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, który się zajmuje produkcją maszyn do wytwarzania opakowań plastikowych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:

Warszawa / Międzylesie

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa o pracę ( 3 miesięcy -1 rok – czas nieokreślony)

Zakres obowiązków

- Realizacja zleconych prac w ustalonej kolejności i czasie zgodnie z zaleceniami Mistrza i planami produkcyjnymi

- Obsługa standardowych narzędzi pomiarowych

-  Wykonywanie ogólnych prac ślusarskich: gratowanie, fazowanie, docieranie, wiercenie, gwintowanie, montaż elementów

- Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia, ocena stanu technicznego i potrzeb serwisowych

- Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych używanych maszyn
Poszukiwane kompetencje

- Bagaż doświadczenia na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Znajomość fachu i obsługi narzędzi ślusarskich

- Zorientowanie na jakość i dokładność

- Mile widziane doświadczenie w pasowaniu, wykańczaniu oraz  polerowaniu form do tworzyw sztucznych

- Gotowość do pracy zmianowej ( 2 zmiany od 6:00 do 14:00 i od 10:00-11:00 do 18:00-19:00)

Oferujemy

- Wynagrodzenie około 5000 zł brutto miesięcznie (podstawa + 20% premii + możliwość pracy w  nadgodzinach)

- Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkującej formy i głowice do tworzyw sztucznych

- Pracę w jednej z najnowocześniejszych narzędziowni w Polsce

- Możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy

- Atrakcyjne benefity (Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Międzylesie

Wynagrodzenie: 4000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720870150, E-mail: n.horai@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty