Kierowca, pracownik działu przygotowania produkcji

Oferta pracy dodana przez: Asza72, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Asza72, w dniu: 2021-07-05

Pełna treść ogłoszenia:

Firma: PM Project Sp. z o.o.
Miasto:Poznań
Etat: Pełny etat
Firma PM Project Sp. z o.o. wspiera od wielu lat swoich klientów z całej Polski w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez Rekrutację oraz Wynajem pracowników na konkretne stanowiska pracy. Posiadamy status Agencji Pracy (Nr Certyfikatu 11938)
Obecnie dla naszego Klienta z branży obsługującej kompleksowo projekty teleinformatyczne w technologii przewodowej jak i bezprzewodowej, zasilania gwarantowanego, budowy i przeglądów masztów, wież telekomunikacyjnych, oraz obszaru związanego z systemami rozwiązań trakcyjnych.poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Stal Warsztat Poznań
Oferujemy:
● stałe, stabilne zatrudnienie na pełny etat
● wynagrodzenie 3500 zł
● premie uznaniowe za wyniki pracy po okresie próbnym
● odzież roboczą

Zadania:
● kompletacja i załadunek towaru – BUS do 3,5 t z platformą odkrytą
● dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu
●wykonywanie czynności wstępnych do realizacji produkcji (cięcie, kompletacja materiału, sortowanie detali)
Oczekiwania:
● prawo jazdy kat. B
● uprawnienia UDT na wózek widłowy
● uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0” – mile widziane
● mile widziane doświadczenie w branży obróbki metali
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych lub kontakt telefoniczny.
asza@pmproject.pl
tel. 692414859

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty