Handlowiec

Oferta pracy dodana przez: Mobilbox, w dniu: 2020-09-07

Handlowiec

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Handlowiec

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy handlowca w branży kontenerowej

Wymagania:

Doświadczenie w branży kontenerowej
Wykształcenie min średnie
Prawo jazdy kat. B
Znajomości MS Excel – zdolności technicznych i analitycznych
Nastawienia na realizację wyznaczanych celów
Umiejętności pracy w zespole
Dobrej organizacja czasu pracy
Samodyscypliny i samodzielności

Zakres obowiązków:

Rozwijać usługi zgodnie z polityką firmy
Budować oraz utrzymywać długotrwałe relację z Klientami
Prowadzić negocjacje biznesowe oraz przygotowywać oferty handlowe
Realizować wyznaczone cele zgodnie z polityką handlową firmy
Kontrolować przebieg współpracy z aktualnymi Klientami

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w młodym, ambitnym zespole
Możliwości rozwoju zawodowego
Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
Narzędzia do pracy telefon, komputer, samochód

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail zaborski@mobilboxcontainer.pl. oraz dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę MOBILBOX POLSKA Sp.z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
więcej na https://mobilbox.pl/kariera/

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: zaborski@mobilboxcontainer.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty