Magazynier

Oferta pracy dodana przez: K Przydzial Baileyindustries, w kategorii: Praca fizyczna

Magazynier

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: K Przydzial Baileyindustries, w dniu: 2021-10-07

Magazynier

Pełna treść ogłoszenia:

Firma Bailey Flexwork Sp. Z o. o. poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Sady

Zadania na stanowisku:

- Kompletacja paczek meblowych
- Rozładunki i załadunki tapicerki luzem
- Transport towaru paleciakami elektrycznymi

Oczekujemy:

- Sprawności fizycznej
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Prawa jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy UDT

Gwarantujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
- Wypłatę zawsze na czas
- Możliwość obejrzenia stanowiska pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do Nas!

tel. 797 253 443 lub 518 975 344

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 518 975 344, E-mail: k.przydzial@baileyindustries.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty