Magazynier, pracownik przygotowania produkcji

Oferta pracy dodana przez: Asza72, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Asza72, w dniu: 2021-07-11

Pełna treść ogłoszenia:

Pracownik przygotowania produkcji - Magazyn
Firma: PM Project Sp. z o.o.
Miasto:Poznań
Etat: Pełny etat
Firma PM Project Sp. z o.o. wspiera od wielu lat swoich klientów z całej Polski w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez Rekrutację oraz Wynajem pracowników na konkretne stanowiska pracy. Posiadamy status Agencji Pracy (Nr Certyfikatu 11938)
Obecnie dla naszego Klienta z branży obsługującej kompleksowo projekty teleinformatyczne w technologii przewodowej jak i bezprzewodowej, zasilania gwarantowanego, budowy i przeglądów masztów, wież telekomunikacyjnych, oraz obszaru związanego z systemami rozwiązań trakcyjnych.
Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:
Miejsce pracy: Stal Warsztat Poznań
Oferujemy:
● stałe, stabilne zatrudnienie na pełny etat
● wynagrodzenie 3200 zł brutto
● premie uznaniowe za wyniki pracy po okresie próbnym
● odzież roboczą
Zadania:
● prowadzenie dokumentacji magazynowej w MS Excel i Symfonia Handel
● kompletacja materiałów do produkcji
● załadunek / rozładunek
Oczekiwania:
● uprawnienia UDT na wózek widłowy
● uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”
● doświadczenie w prowadzeniu dokumentów magazynowych
● znajomość MS Excel
● mile widziane doświadczenie w branży obróbki metali
tel. 692414859 telefoniczny
asza@pmproject.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty