Magazynier/Pakowaczka

Oferta pracy dodana przez: Paulina Eastservice, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Paulina Eastservice, w dniu: 2017-06-05

Pełna treść ogłoszenia:

APT East Service (13171)

Szuka pracowników do jednego z największych magazynów w Polsce!
Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia? To propozycja idealna dla Ciebie!

Co od nas otrzymasz?
- 15 zł brutto plus premie, które są uzależnione od zaangażowania Twojej pracy!
- Umowę o prace już od samego początku!
- Pracę na dwie zmiany od 6:30-17:00 i 18-4:30, z godzinną przerwą!
- Pełnowartościowy posiłek za tylko złotówkę!
- Pracę tylko 4 dni w tygodniu!
- Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
- Darmowy transport z różnych miejsc z województwa dolnośląskiego!

Wymagania:
- pozytywne nastawienie i chęci do podjęcia pracy,
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej lub chodzącej
- mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień magazynowych,
- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki,
- obsługa skanera,
- pakowanie towaru.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 532 846 651 lub za pomocą wiadomości prywatnej.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 532 846 651

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty