Operator maszyn - ustawiacz

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w dniu: 2020-11-10

Pełna treść ogłoszenia:

Do zakładu naszego klienta - lidera w produkcji akcesoriów do sprzątania -  poszukujemy osób na stanowisko: operator maszyn - ustawiacz.

Miejsce pracy: Bolechowo

Zakres obowiązków

- obsługa maszyn nabijających i urządzeń produkcyjnych (strzyżarki, transportery),

- wstępna kontrola gotowego produktu,

- nastawianie maszyn krojczych,

- wykonywanie przezbrojeń,

- dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy,

- zgłaszanie pomysłów na usprawnienie procesu,

Poszukiwane kompetencje

- zdolności manualne,

- komunikatywność,

- otwartość na nowe wyzwania,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
- pracę u lidera w swojej branży i dostęp do najnowszych maszyn,

- możliwość rozwoju osobistego, zdobywanie kwalifikacji i uprawnień,

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bolechowo

Wynagrodzenie: 6000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720870150, E-mail: n.horai@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty