Pracownik ds. wykonawstwa antykorozji

Oferta pracy dodana przez: Klaudia Sosna Sfsinternational, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Klaudia Sosna Sfsinternational, w dniu: 2020-10-23

Pełna treść ogłoszenia:

PRACA w Poznaniu

Poszukiwane osoby z Poznania lub miast ościennych

Stanowisko: Pracownik ds. wykonawstwa antykorozji

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań budowlanych związanych z nakładaniem i usuwaniem antykorozji na rurociągach

Wymagania:

  • Mobilność i prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne lub gazowe
  • Mile widziane doświadczenie w branży gazowniczej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Premie zadaniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę-etat
  • benefity: Multisport, szkolenia, imprezy integracyjne, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 536968816, E-mail: klaudia.sosna@sfsinternational.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty