Pracownik Produkcji

Oferta pracy dodana przez: N Muchajer Simaconsulting, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: N Muchajer Simaconsulting, w dniu: 2021-07-22

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta producenta opakowań, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Sady

Zakres obowiązków:
  • Proste prace manualne związane z produkcją opakowań
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
Poszukiwane kompetencje:
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Sprawność fizyczna i manualna
  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany od poniedziałku do piątku)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Sady

Wynagrodzenie: 3200 zł brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 509 750 179

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty