Kierowca wózka widłowego

Oferta pracy dodana przez: Recruitment Headstaffing, w dniu: 2022-02-21

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszych klienów w branży spożywczej, mięsnej jak i piekarniach poszukujemy pracowników z doświadczeniem i certyfikatem.

Obowiązki:

  • zajmowanie się przewożeniem i rozmieszczaniem towarów
  • obsługiwanie wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii
  • dbanie o stan wózka – czyszczenie i konserwacja

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości jęzkyka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • Posiadania certyfikatu
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w niskiej jak i w wysokiej temperaturze
  • Dokładności w wykonywaniu swojej pracy
  • Dostępności na długi okres czasu
  • Motywacji do pracy i elastyczności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy Ci:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia zaczynającą się od € 11,06/h + dodatki zmianowe
  • Pracę na długi okres czasu
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Nederland

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 0031854897431, E-mail: recruitment@headstaffing.nl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty