Pracownik produkcji – kontrola opakowań i pakowanie wędlin

Oferta pracy dodana przez: Recruitment Headstaffing, w dniu: 2022-02-21

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • Kontrolowanie opakowań
  • Pakowanie wędlin
  • Kontrolowanie daty ważności i etykiet

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze
  • Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
  • Dostępność na długi okres czasu
  • Motywacja do pracy i elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie prawa jazdy – mile widziane

Oferujemy Ci:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Stawkę €11,06/h + dodatki zmianowe
  • Pracę na długi okres czasu
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia

Informacje o firmie:

Nasz klient to innowacyjny belgijski producent żywności, specjalizujący się w produkcji i pakowaniu przetworzonych produktów mięsnych. Jeden z oddziałów tej firmy znajduje się w miejscowości Wijchen w pobliżu Nijmegen. W tym miejscu odbywa się cały proces od krojenia mięsa aż do przygotowania go do wysyłki do supermarketów.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Nederland

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 0031854897431, E-mail: recruitment@headstaffing.nl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty