Kierownik ds. obiektów Poznań

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Cleaner, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Cleaner, w dniu: 2019-04-02

Pełna treść ogłoszenia:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko:

Kierownik ds. obiektów

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko menadżerskie oraz elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie stałe + rozbudowany system premiowy
  • Podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o dużej tradycji, przejrzystej strukturze i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i szkoleń

Kluczowy zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy podległych Pracowników ekipy porządkowej, planowanie ich pracy oraz rozliczanie z wykonywanych zadań
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla pracowników, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz przepisów wynikających z kodeksu pracy
  • Przeprowadzanie rekrutacji przy pomocy Działu Rekrutacji i Trenera
  • Udział w audytach oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość usług
  • Stały kontakt oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży sprzątającej lub ochronie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Sumienność oraz zaangażowania w wykonywaniu swoich obowiązków
  •  Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty