Pracownik produkcji w fabryce sera

Oferta pracy dodana przez: Recruitment Headstaffing, w dniu: 2022-02-21

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • Kontrolowanie opakowań
  • Pakowanie sera
  • Inne prace zlecone przez kierownika zmiany

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze
  • Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
  • Dostępność na długi okres czasu
  • Motywacja do pracy i elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie prawa jazdy – mile widziane

Oferujemy Ci:

  • Umowę na czas nieokreślony (faza C)
  • Stawkę €10,91/h + dodatki zmianowe
  • Pracę na długi okres czasu
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  •        Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia

  • Head Staffing jest holenderską agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w branży spożywczej. Obecnie nasi pracownicy pracują w różnych fabrykach tapas i serów, przemyśle mięsnym i piekarniach przemysłowych.

Jesteśmy przekonani, że najlepszą efektywność i elastyczność zapewniają stali pracownicy. Dlatego też od pierwszego dnia pracy oferujemy naszym pracownikom umowę na czas niekoreślony.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 0031621931835, E-mail: recruitment@headstaffing.nl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty