Koordynator Magazynu - Stryków k. Łodzi

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w dniu: 2021-07-07

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, zajmującego się tworzeniem łańcuchów dostaw, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator  Magazynu

Zakres obowiązków
  • nadzór i organizacja pracy zmiany na magazynie - około 25 osób
  • przyjęcie dostaw oraz organizacja wysyłek i dokumentacji w dedykowanych systemach
  • bezpośrednia kontrola stanu towaru - utrzymanie porządku w obszarze zbiórki
  • ewidencja stanów magazynowych
  • organizacja pracy magazynierów
  • wprowadzanie nowych pracowników
  • prowadzenie szkoleń
Poszukiwane kompetencje
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (brygadzista, team leadera)
  • znajomości gospodarki magazynowej oraz działań spedycyjnych
  • umiejętność kontroli, analizy i oceny wyników pray podległych pracowników
  • umiejętność planowania i koordynacji prac magazynowych
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność
  • decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • opieka zdrowotna
  • ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stryków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720 870 150 , E-mail: n.horai@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty