Mechanik Pojazdów Ciężarowych - Poznań

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w kategorii: Motoryzacja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w dniu: 2021-07-07

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, zajmującego się organizacją przewozów, turystyką oraz transportem ciężkim, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanika Pojazdów Ciężarowych
Zakres obowiązków:
- Diagnostyka pojazdów ciężarowych oraz autokarów na podstawie checklisty
- Przygotowanie pojazdów do wyjazdu z bazy ( sprawdzanie układu jezdnego pojazdu)
- Przeprowadzanie prostych napraw elementów eksploatacyjnych (koła, klocki, tarcza, miska olejowa, olej, lampki, filtry, wycieraczki, bezpiecznik od klimatyzacji, pasek klinowy, amortyzatory),
- Współpraca z firmami zewnętrznymi (serwis pod czas poważniejszych awarii i napraw - np. naprawa silnika),
Poszukiwane kompetencje- Znajomość podstaw elektryki,
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Znajomość obsługi komputera diagnostycznego
- Znajomość praktyczna naprawy pojazdów ciężarowych oraz autobusów

Mile widziane:
- Wykształcenie kierunkowe techniczne,
- Prawo jazdy D, C+E
Oferujemy:
- Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenie i umiejętności,

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720 870 150, E-mail: n.horai@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty