Mechanik Urządzeń Ogrodniczych - Poznań

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w kategorii: Inżynieria

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Soltysik Simaconsulting, w dniu: 2021-07-07

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, zajmującego się serwisem oraz sprzedażą Maszyn Ogrodniczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanika Urządzeń Ogrodniczych

Zakres obowiązków:
- Serwis/konserwacja urządzeń ogrodniczych typu: kosiarki spalinowe, rozdrabniacze , rozprówarki, pilarki,
- Diagnostyka urządzeń ogrodniczych
- Kasacja lub naprawa
- Wymiana wadliwych części

Poszukiwane kompetencje:
- Doświadczenie z naprawami urządzeń spalinowych,
- Wykształcenie zawodowe/techniczne/wyższe w kierunkach mechanicznych,

Mile widziane:
- Doświadczenie w naprawie urządzeń ogrodniczych - spalinowych oraz elektrycznych
- Doświadczenie w naprawach małych robotów kuchennych lub innych sprzętów gospodarstwa domowego
- Doświadczenie jako mechanik samochodowy

Oferujemy:
-Multisport,
-PZU zdrowie prywatna opieka ,
- Ubezpieczanie na życie,
- Szkolenia- wyrabianie uprawnień SEP,
- Możliwość wyrabiania nadgodzin w atrakcyjnych stawkach
- Pracę w systemie I zmianowym

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720 870 150, E-mail: n.horai@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPoznań.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty